HAKKIMIZDA

AÇI İLAÇLAMA

Neden Açı İlaçlama

Açı Servis Gurup İlaçlama şirketi kurulduğu günden bugüne ilaçlama sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Çevreye duyarlılığına önem veren, sektör içerisinde sürekli gelişen firmamız en son teknolojiden yararlanarak hizmet vermektedir

Bizi tercih eden kişiler, kurumlar, kuruluşlar ve personellerimiz, açısından güvenilirliğimizi devam ettirmek firmamız için ön koşuldur.

Açı İlaçlama şirketi olarak size sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ilaçlama garanti ediyoruz . Biz öncelikle insan sağlığına önem veriyoruz.

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama , kene ilaçlama , fare ilaçlama , pire ilaçlama hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ,Sağlık Bakanlığı , TSE , mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.


%100 GARANTİLİ

Açı İlaçlama olarak yaptığımız uygulamalara olan güvenimiz karşılığında, müşterilerimize verdiğimiz %100 Kesin Çözüm Garantisidir.

PERİYODİK İLAÇLAMA

Periyodik uygulamalarda müşterilerimizin sorunları tamamen ortadan kalkıncaya kadar hizmet vermeyi ve problemler karşısında ücretsiz servis verme yolunu benimsemekteyiz.

DENEYİMLİ KADRO

Konusunda uzman kadromuzla %100 Müşteri Memnuniyeti en temel ilkemizdir.

EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Müşterilerimiz için en ekonomik çözümleri planlarız.

EKİBİMİZ

Recep KESKİN

Genel Müdür


Özlem TOPCU

Merkez Şube
Operasyon Direktörü

Lügen HAZAR

Mesul Müdür
Operasyon Müdürü

Haşere sorununuz mu var?

HEMEN BİZİ ARAYIN.

0216 693 02 55